Mus rasite: Pylimo g. 41-12, Vilnius. Darbo laikas: I-IV 15:00 - 19:00 | V-VI 11:00 - 18:00 | +370 (618) 00 374

Kalėdiniai įrašai

LP ir CD

Rasti

Dovanų kuponai

Kas gali būti geriau, nei pačiam rasti mylimą įrašą!

Dovanoti

Paslaugos

Prekyba vinilo plokštelėmis

Prekiaujame naujomis ir naudotomis vinilo plokštelėmis. Patys įvairiausi muzikos stiliai – soul, funk, disko, hip-hop, punk, rock, metal stiliaus vinilai. Patys įvairiausi laikotarpiai – nuo 50-ųjų iki šių dienų. Didžiausias pasirinkimas naujų ir naudotų lietuviškų plokštelių. 7 ir 12 colių singlinės plokštelės.

Vinilo plokštelių leidyba

Vinilo studija turi daug patirties vinilo plokštelių leidyboje (esame išleidę daugiau kaip 14 vinilo plokštelių). Galime padėti jums išleisti jūsų norimą muzikos įrašą vinilo formatu. Minimalus tiražas – 150 vnt., optimalus – 300 vnt. Konsultuojame vinilo leidybos klausimais.

Vinilo plokštelių plovimas

Plauname vinilo plokšteles OKKI-NOKKI vakuumine plovimo mašina (šiame video galima pažiūrėti, kaip ji veikia: https://www.youtube.com/watch?v=q7EYRSYlz4M). Plovimas pašalina dulkes ir nešvarumus, susikaupusius vinilo grioveliuose. Jei pageidaujate, keičiame vidinius vokus į naujus. Vienos plokštelės plovimo kaina 50 ct. Atnešus plokšteles plovimui vienu kartu plauname iki 5 vnt. Didesnius kiekius išplauname per 2-3 dienas. OKKI-NOKKI plovimo mašinas taip pat ir parduodame. Kaina 449 eurai. Yra baltos ir juodos spalvos korpusai.

Renginių įgarsinimas

Vinilo studija turi didžiulę fonoteką, tad jūsų renginį galime įgarsinti muzika išskirtinai iš vinilo plokštelių. Galite rinktis iš įvairiausių muzikinių stilių (disko, retro, soul, funk, rock, hard rock ar klasikinė muzika), iš skirtingų laikotarpių (muzika iš 90′, 80′, 70′ ar net ankstesnių dešimtmečių) ar pagal šalį (prancūziška, iltališka, ispaniška, vokiška, amerikietiška ar lietuviška muzika).

Nuoma

Nuomojame senas plokšteles ir garso aparatūrą interjero dekoracijoms, filmavimams, fotosesijoms.

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.